O nas

Zdobyte doświadczenie w branży nieruchomości, umocniło mnie w przekonaniu, iż na pierwszym miejscu jest zawsze człowiek.

Spełnianie zawodowych marzeń pozwoliło jednocześnie na spełnianie marzeń  klientów. Okazało się, że wszystko jest spójne i naturalnie napędza wzajemne korzyści.

Przejrzystość, staranność, konsekwencja, uczciwość,  wyznaczony od początku wspólny cel, relacje,  współpraca i profesjonalizm – to nadrzędne wartości którymi się kierujemy w naszym biurze. To one sprawiają, że każdy klient jest dla nas priorytetem. Obsługujemy klientów tak, jak sami chcielibyśmy być obsługiwani, zachowując najwyższe standardy.

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, zdobywamy nową i aktualizujemy już posiadaną wiedzę, aby zawsze być jak najlepszym doradcą i oparciem merytorycznym dla naszych klientów.

Kup nieruchomość

Tutaj znajdziesz wszystkie dostępne oferty na sprzedaż i do wynajęcia!

Kim jesteśmy

Home Hunter

Jestem osobą, która pokochała nieruchomości, dla której ich sprzedaż stała się pasją i stylem życia.

Ida Szostakowska jestem bielszczanką od urodzenia, byłą siatkarką, lubiącą nowe miejsca, podróże, ale zawsze wracającą do swojego gniazda – Bielska.  Absolwentką Akademii Techniczno-Humanistycznej oraz  Uniwersytetu Śląskiego, wydział filologii polskiej, Akademii Górniczo-Hutniczej, kierunek szacowanie nieruchomości, uczestniczką wielu szkoleń, kursów oraz konferencji: szkolenia RE/MAX Polska, konferencje RE/MAX Polska i RE/MAX Europe, recamp.pl, Wiedza i Relacje, wieloletnim ekspertem RE/MAX Polska, kursów samodyscypliny u Sebastiana Kotów, szkoleń w zakresie rozwoju osobistego u Jakuba B. Bączka, sprzedażowych u Krzysztofa Rzepkowskiego i wielu innych, a także prelegentką największej konferencji branży nieruchomościowej RECAMP.

„Czas płynie, a wraz z nim nasze życie. Nigdy nie lubiłam płynąć z prądem, zacięcie sportowe, wychowanie, doświadczenia życiowe i mój charakter, powodowały, że zawsze szłam pod prąd i wychodziłam ze swojej strefy komfortu. Jestem przekonana, że każda porażka jest tak naprawdę doświadczeniem, które mnie kształtuje jako człowieka. Osiąganie kolejnych celów, spełnianie swoich marzeń, stawiało przede mną chęć kolejnych wyzwań i zmian. Stąd moja decyzja, by po 10 latach współpracy z moim biurem – matką, pójść o krok dalej, stworzyć własną przestrzeń jaką będzie moje biuro nieruchomości.”

   Z A P R A S Z A M   D O  W S P Ó Ł P R A C Y ! ! ! !

Drużyna

Doradcy Home Hunter nieruchomości

Nasz zespół składa się z doświadczonych agentów nieruchomości. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług !!!

ida3 small1

Ida Szostakowska

właścicielka

Robert Patri

Robert Patri

Agent nieruchomości

Beata Tomiczek

Beata Tomiczek

Agent nieruchomości

Agata Byrska

Agata Byrska

Agent nieruchomości

temporary ME

Katarzyna Pękala

AGENT NIERUCHOMOŚCI

001x

Agata Byrska

Agent nieruchomości

zdjęcie1

Robert Patri

Agent nieruchomości